O mnie

Cześć!

Nazywam się Viktoria Niewrzela. Z wykształcenia jestem techniczką weterynarii i behawiorystką/zoopsycholożką.
Od lat pogłębiam swoją wiedzę na temat psów, stale uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach (niektóre certyfikaty znajdziesz poniżej, a więcej na moim fb w folderze „kursy i szkolenia”), dzięki czemu moje metody pracy są oparte na aktualnej wiedzy. Pracując z psami i ich opiekunami opieram się na budowaniu zrozumienia w psio – ludzkich zespołach.

Temat zachowań agresywnych u psów jest dla mnie szczególnie ważny. Dlatego też, nie tylko stale szkolę się w tym kierunku, ale zostałam współzałożycielką projektu edukacyjnego The Dog Space Project.

Należę także do Polskiego Instytutu Dogoterapii. Prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat psów. Skupiam się przede wszystkim na omówieniu zasad bezpieczeństwa w kontaktach z psami, m.in. poprzez nauczanie o psiej komunikacji i psich potrzebach. Cały czas dokształcam się także w zakresie psychologii dziecka, alby moje zajęcia były jak najbardziej wartościowe i zrozumiałe dla uczestników, ale także aby lepiej pomagać klientom w budowaniu relacji pies – dziecko.

Jako, że bezdomność wśród zwierząt mocno leży mi na sercu to w miarę moich możliwości uczestniczę w różnego rodzaju akcjach charytatywnych oraz działam jako wolontariusz w schronisku.

Informacje o mojej etyce pracy znajdziesz TUTAJ.

Follow by Email
Facebook
Instagram