recenzje

Przysmaki Deli4Dog

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przetestować nowość na rynku jaką są przysmaki Deli4Dog.

W pięknie zapakowanej paczce dotarły do nas 3 rodzaje smakołyków:

  • pałeczki
  • kostki
  • talarki

Wszystkie przysmaki Deli4Dog wykonane są z piersi kurczaka poddanej procesowi długiego dojrzewania (takiego jak przy produkcji np szynki parmeńskiej), a następnie liofilizacji. Co istotne, są one wyprodukowane z mięsa jakości human grade, czyli takiej, która jest także dopuszczona do spożycia przez ludzi. Mają delikatny, zdecydowanie nieuciążliwy zapach.

Kostki to idealna forma przysmaku do treningu dla dużych i średnich psów. Nie brudzą rąk, nie mają intensywnego zapachu, łatwo je podać, a większe kawałki można przełamać na pół.

Dla malutkich psiaków mogą nie być jednak wygodnym przysmakiem treningowym, ze względu na swoją wielkość – mniejsze psy będą potrzebowały chwili na pogryzienie ich, no i oczywiście zdecydowanie szybciej się nimi najedzą.

Talarki – płaskie krążki, łatwo je przełamać, niestety są mocno kruche, przez co trudno zrobić z nich kilka mniejszych przysmaków nie tracąc ich części w formie okruszków.

Pałeczki – największa forma jaką testowaliśmy, dość grube i twarde, ale kruche kawałki kurczaka. Zapewniają psiakowi chwilę chrupania, trudno je pokroić czy połamać więc raczej do podania w całości. U nas zostały wykorzystane do domowej roboty zabaw logicznych i węchowych 🙂

W duchu less waste 😉 samo opakowanie po przysmakach także zostało przez nas wykorzystane do zabaw logicznych. Filmiki znajdziecie w przyklejonych relacjach na IG 🙂

Ich unikalna formuła produkcji sprawia, że są czymś oryginalnym i zapewne ich smak różni się od standardowych suszonych kawałków mięsa z kury. Moim psom baardzo smakowały. Myślę, że są bardzo fajną opcją zarówno do treningu jak i do przekąsek.

Jeśli chcielibyście także wypróbować te oryginalne przysmaki to łapcie kodzik rabatowy (-20%) na pierwsze zakupy: psia.per20

Przegląd produktów i możliwość złożenia zamówienia tutaj: KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram