Sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć zachowanie Twojego psa, popracować nad zmianą niepożądanych zachowań, zapraszam na indywidualną konsultację behawioralną (możliwa jest forma stacjonarna oraz online). Specjalizuje się w pracy z zachowaniami agresywnymi i tzw reaktywnymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak uczą się psy, nawiązać ze swoim podopiecznym pozytywną relację oraz nauczyć siebie i psa wielu praktycznych umiejętności, mających dużą wartość w codziennym życiu zapraszam na szkolenie podstawowe.

Dla psów mających trudności w przebywaniu z innymi psami (wykazujących zachowania reaktywne: agresywne, lękowe, frustracyjne) prowadzę zajęcia metodą BAT.

Jeśli chcesz nauczyć się prowadzić treningi w formie kooperacyjnej, poprawić lub zbudować relacje z psem opartą na zaufaniu to zapraszam na kurs kooperacyjny. Skupiamy się na nim przede wszystkim na treningu medycznym i pielęgnacyjnym. Prowadzę go zarówno w formie stacjonarnej jak i online.

Możesz też miło spędzić czas razem ze swoim psem biorąc udział w zajęciach eksploracyjnych na moim placyku. Zajęcia te mogą być także wplecione w terapię behawioralną poprzez dostosowanie środowiska pod konkretny cel.

Follow by Email
Facebook
Instagram